FUNDACJA LUMEN, KATALOG FIRM CHRZEŚCIJAŃSKICH

TELEWIZJA LUMEN zrodziła się z odczuwalnej potrzeby istnienia mediów, które byłyby gotowe podjąć dzieło nowej ewangelizacji i skutecznie je realizować. Z drugiej strony powstanie tej telewizji to reakcja na żywe i nieukrywane, coraz bardziej powszechne w Kościele zainteresowanie możliwościami wykorzystania Internetu i realizacji filmowych w służbie Ewangelii

Aby finansować kosztowne przedsięwzięcie, jakim jest ogólnopolska Telewizja LUMEN utworzono Fundację Lumen. Trzon Fundacji stanowią ludzie ze wspólnot katolickich, a wszyscy zaangażowani w pracę (dziennikarze, operatorzy kamer, informatycy, graficy, prawnik, księgowi) są profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Telewizja Lumen współpracuje z Komisją Duszpasterstwa Konferencji Episkopatu Polski pod przewodnictwem Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego. Fundacja Lumen ma także umowę o stałej współpracy z Zespołem ds. Nowej Ewangelizacji przy Konferencji Episkopatu Polski podpisaną przez Biskupa Grzegorza Rysia – Przewodniczącego Zespołu i księdza Artura Godnarskiego – Sekretarza Zespołu.

KATALOG FIRM chrześcijańskich to kolejne dzieło Fundacji Lumen. Jego celem jest wspieranie się w życiu codziennym oraz integracja środowiska. Jako chrześcijanie nie tylko modlimy się ale też uczymy się, pracujemy, prowadzimy firmy, korzystamy z różnych usług. Wspierajmy się w tym nawzajem. KATALOG FIRM chrześcijańskich to jedyna wyszukiwarka, która wyróżnia firmy prowadzone przez członków ruchów i wspólnot katolickich. Dzięki temu możemy poznać się lepiej i wspierać się wzajemnie w różnych dziedzinach naszego życia, co przyczyni się do lepszej integracji całego środowiska.

Prezes Zarządu

Elżbieta Król-Cebulska
tel. 608 529 015
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat

Joanna Adamiec
tel. 602 254 236
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział sprzedaży

tel. 793 865 184

Rada Fundacji

Marian Cebulski - Przewodniczący
Piotr Witek - Zastępca
Miłosz Jastrząb - sekretarz
Zbigniew Gzyl
Krzysztof Szwagrzyk

 

Dane Fundacji

KRS: 0000429584

NIP: 547-214-37-78

REGON: 243004455

 

Numer Konta

51 1140 2017 0000 4702 1300 4568

Adres

ul. Słowackiego 45

43-300 Bielsko-Biała

 

www.LumenTV.pl

www.LumenTV.eu

www.firmy.LumenTV.pl

www.youtube.com/TelewizjaLUMEN

Redaktorzy

Bogdan Sadowski

Robert Karp

Beata Zamlewska-Pałyga

Grzegorz Czorny - lektor

Obsługa techniczna

Rafał Zgud - operator obrazu telewizyjnego i filmowego, montażysta

Szymon Twardak - operator, montażysta

Mateusz Sibik - operator, oświetleniowiec

Andrzej Kubatko - operator, montażysta

Daria Konior - operator, fotograf

Izabela Noszczyk - drugi operator, makijaż

Informatyka

Jacek Kołoczek

Michał Kapusta

Graficy

Ewa Karwik

Grażyna Grzebińska-Kapusta

Paweł Pryszcz

Dariusz Wołąkiewicz

Finanse

Rewit Południe - prowadzenie księgowości

 
Lumen okienko katalog firm